Puzzle personalizowane

Personalizowane puzzle na zamówienie to absolutny hit! W bardzo prosty sposób możesz zamienić wybrane zdjęcie lub inną dowolną grafikę w prawdziwe puzzle.

W naszym sklepie znajdziesz rozrywkę dla każdego – zarówno dla dużych, jak i małych, dla początkujących amatorów układania i tych doświadczonych.

Dzięki personalizowanym puzzlom stworzysz jedyną w rodzaju pamiątkę. Czym one się charakteryzują i czy warto je kupić? – podpowiadamy.

Wyślij zapytanie
mock up poster frame in modern interior background, Scandinavian style, 3D render, 3D illustration

Opowiedz nam o swoim pomyśle

Pamiątka inne niż wszystkie – personalizowane puzzle

Jeżeli chcesz obdarować kogoś unikatowym prezentem, szukasz wyjątkowego pomysłu na uzupełnienie swojej oferty, a może sposobu na wypromowanie swojej firmy – idealnym wyborem będą personalizowane puzzle. W jaki sposób te stworzyć? To wyjątkowa i niepowtarzalna układanka, na którą zostaje naniesione dowolne zdjęcie lub grafika. W zależności od okoliczności wykorzystany obraz może mieć mniej lub bardziej formalny albo osobisty charakter. Po ułożeniu personalizowanych puzzli możemy oprawić je w ramkę i zawiesić je na ścianie. Poszukiwanie i układanie elementów, na których znajduje się element wprost kojarzący się z Twoją marką, pasją, zawodem, tym, czym zajmujesz się na co dzień może być fascynujące nie tylko dla Ciebie, ale również innych osób!

Jak zaprojektować personalizowane puzzle?

Wybierając zdjęcie lub przygotowując grafikę, zastanów się jaką funkcję ma ona pełnić: niezapomnianego prezentu, sentymentalnej pamiątki, czy produktu reklamowego. Jakie emocje mają wywołać puzzle w Twoich klientach, kontrahentach, sympatykach? Upewnij się także, że plik, który ma zostać wykorzystany do projektu personalizowanych puzzli ma wysoką jakość. W kolejnym kroku pomyśl o adresacie personalizowanych puzzli na zamówienie. Czy na jego twarzy pojawi się uśmiech, gdy ułoży Twoje personalizowane puzzle? Jedno jest pewne – personalizowane puzzle to gadżet, który dostarczy mnóstwo radości i wiele zabawy – niezależnie od wieku!

Kupujesz puzzle?

Nie zapomnij też o naszym kleju i ramie dzięki, którym stworzysz swój własny obraz!

Promocja
Dostępne
Kategorie
Kategorie
Ilość elementów
Ilość elementów
Opakowanie
Opakowanie
Poziom zaawansowania
Poziom zaawansowania