jQuery( function( $ ) { $('.jet-checkboxes-list[data-filter-id="5307"]').parent().attr('id', 'vsk-product-category-filter'); });

Puzzle kreatywne

Jaki jest najlepszy sposób na kreatywne spędzanie czasu? Jak się zrelaksować spędzając chwile wytchnienia i błogiego spokoju? Odpowiedź jest jedna – puzzle. A te od marki Muno są dodatkowo niezwykłe i oryginalne – odnaleźć można niecodzienne wzory zapakowane w ciekawą tubę lub eko-woreczki. Puzzle kreatywne z naszej oferty to nie tylko sposób na złapanie oddechu w ciągu dnia i odstresowanie, lecz także na ćwiczenie uważności i cierpliwości. Pozwól sobie na chwilę radości, zabawy i relaksu!
Promocja
Dostępne
Ilość elementów
Ilość elementów
Opakowanie
Opakowanie
Poziom zaawansowania
Poziom zaawansowania

Puzzle kreatywne od Muno – unikatowy prezent

Jeśli chcesz obdarować kogoś bliskiego ciekawym prezentem, postaw na puzzle kreatywne . Wybierać możesz spośród wielu nietuzinkowych wzorów i motywów – wszystkie przedstawiają prace powstałe we współpracy z różnymi artystami. Grafiki są dopracowane w każdym szczególe, przez co zachwycają spójnością barw. Wszystkie kompozycje są bardzo przyjemne dla oka, pozwalają zachwycać się pięknymi oryginalnymi przedstawieniami takich motywów jak: ludzie, przyroda, zwierzęta oraz legendy malarstwa. Wręczając puzzle kreatywne bliskiej osobie, daje jej się jednocześnie chwile błogiego relaksu i oderwanie od problemów dnia codziennego. Czy istnieje lepszy prezent?

Puzzle kreatywne ozdobą w salonie

Układając puzzle kreatywne od marki Muno, można dzięki swojej pracy i cierpliwości uzyskać niepowtarzalny obraz. Będzie to idealna dekoracja niejednego wnętrza – salonu, sypialni, kuchni czy przedpokoju. Wieszając na ścianie ułożone przez siebie dzieło można czuć satysfakcję – puzzle kreatywne mają od 500 do 1500 elementów, dlatego ich ułożenie jest nie lada wyzwaniem. Wybierz motyw współgrający z aranżacją wybranego pomieszczenia i stwórz idealną dekorację ścienną – zachwyt domowników i gości jest gwarantowany! Grafiki stworzone przez doświadczonych artystów to różnorodne i ciekawe przedstawienia, które można dopasować do indywidualnego stylu. Puzzle kreatywne można układać samodzielnie lub w grupie i tym samym ciekawie spędzać czas z przyjaciółmi czy rodziną.

Promocja
Dostępne
Kategorie
Kategorie
Ilość elementów
Ilość elementów
Opakowanie
Opakowanie
Poziom zaawansowania
Poziom zaawansowania

Kupujesz puzzle?

Nie zapomnij też o naszym kleju i ramie dzięki, którym stworzysz swój własny obraz!