jQuery( function( $ ) { $('.jet-checkboxes-list[data-filter-id="5307"]').parent().attr('id', 'vsk-product-category-filter'); });

Puzzle obrazy

Kreatywne spędzanie czasu pozwala się odstresować oraz rozwija zdolności manualne. Puzzle – obrazy to wspaniałe zajęcie dla Ciebie i całej rodziny, które może zamienić się w hobby. Wzorowane na profesjonalnych grafikach są przyjemne dla oka w każdym swoim detalu. Głębia kolorów, a zarazem ich delikatność stanowią starannie dobraną kompozycję, dzięki której oczy będą odpoczywać, a Ty będziesz mógł poddać się relaksowi i przyjemności płynącej z układania. W Muno tworzymy dla Ciebie puzzle typu obraz, które pozwolą ćwiczyć koncentrację i skupienie, a sam proces układania stanowić będzie swoisty proces medytacji. Dzięki temu możesz się odciąć od codziennych problemów i poświęcić czas na przyjemności.

Promocja
Dostępne
Ilość elementów
Ilość elementów
Opakowanie
Opakowanie
Poziom zaawansowania
Poziom zaawansowania

Twoje chwile przyjemności i relaksu z puzzlami

Puzzle obraz na ścianę to wspaniały prezent dla bliskich, a także oryginalny gadżet reklamowy. W Muno dbamy o szczegóły, dlatego proponujemy ślicznie zapakowane puzzle w eleganckie tuby. Proponujemy też wersje zapakowane w woreczki, które łatwo jest przechowywać. Zmieszczą się praktycznie wszędzie. Swój wyjątkowy wygląd zawdzięczają współpracy z artystami, którzy współtworzą razem z nami projekty tych wyjątkowych puzzli. Proponowane układanki świetnie dekorują wnętrze - oczywiście już po ułożeniu. Puzzle - obrazy to również przyjemność i satysfakcja z ukończenia dzieła, które potem można zawiesić na ścianie i tym samym zamienić we wspaniałą ozdobę pokoju. Zakochaj się w przepięknych puzzlach obrazach na ścianę i wybierz grafikę, która najbardziej przypadła Ci do gustu!

Muno Puzzle - obraz na ścianę dla ceniących oryginalność

Układanie puzzli w wolnym czasie jest niezwykle wciągającym zajęciem. Jednak hobby to jest jeszcze ciekawsze, kiedy mamy do czynienia z prawdziwym arcydziełem! Klimatyczne grafiki puzzli Muno to obrazy do samodzielnego ułożenia, które zabiorą Cię w niezapomnianą podróż. Śmiało można porównać je np. do mozaik, jakie widoczne są na ścianach greckich świątyń, czy miejsc szczególnie ważnych kulturowo. Warto dodać, że puzzle, które po skomponowaniu tworzą obraz na ścianę, są ozdobą i modnym akcentem w nowoczesnych wnętrzach. Twórcami grafik stanowiących bazę dla Muno Puzzli są doświadczeni artyści. Układanie ciekawych kompozycji graficznych, jakie znajdziesz w Muno Puzzle, jest idealnym sposobem na relaks. Ćwiczymy tym samym uważność, a nawet uprawiamy pewnego rodzaju medytację, doskonale się przy tym wyciszając. Puzzle jako obrazy można układać samodzielnie lub grupowo. W naszej bogatej ofercie można znaleźć puzzle dla młodzieży lub puzzle dedykowane typowo dla dorosłych.

Artystyczna dekoracja w postaci puzzli na ścianę

Zrzeszamy grupę najlepszych artystów, którzy dzięki swojej pasji i talentowi projektują dla nas dany obraz, który następnie może znaleźć się w Twoim domu w formie puzzli. Zwracamy szczególną uwagę na zastosowanie wysokojakościowych materiałów tak, aby stworzyć dla Ciebie małe i nietuzinkowe arcydzieło. Naszym celem jest kreowanie w modny sposób nowoczesnych trendów w postaci oryginalnych puzzli Muno. Obraz na ścianę, który będzie ułożony przez wszystkich miłośników tych układanek w towarzystwie najbliższej rodziny, czy przyjaciół, będzie miłym wspomnieniem wspólnie spędzonych chwil. Grafiki są na tyle różnorodne, że każdy z naszych klientów znajdzie obraz w swojej estetyce. Przygotowaliśmy dla Ciebie m.in. takie ciekawe propozycje jak Puzzle Easter, Puzzle The Legend of Frida, a także Girls in Paradise. Proponujemy puzzle w klimacie modern i retro, które można dopasować do swojego indywidualnego stylu i po prostu… cieszyć się z ich układania!

Promocja
Dostępne
Kategorie
Kategorie
Ilość elementów
Ilość elementów
Opakowanie
Opakowanie
Poziom zaawansowania
Poziom zaawansowania

Kupujesz puzzle?

Nie zapomnij też o naszym kleju i ramie dzięki, którym stworzysz swój własny obraz!